auto
do města

Možnost dovozu

- zde si můžete vybrat svůj vysněný automobil od něměckých prodejců.

- například na:

www.mobile.de

www.autoscout24.de

- my se postaráme o vše ostatní a vůz Vám dodáme tzv. "na klíč".          Tzn. dovoz a TK na dva roky.

- vůz Vám předáme se všemi potřebnými doklady k přihlášení vozu na DI. Platíte už jen správní poplatek 800,- Kč, popřípadě Eco daň.


Vzhledem k tomu, že se mi poslední dobou množí případy zneúžívání mé dobroty a lidského přístupu směrem od zákazníků, s okamžitou platností od 14.10.2021 zavádím tyto pravidla dovozu:

- pro Vámi vybraný vůz Vám zajedu jen a pouze v případě, že složíte celou hotovost a cenu dopravy předem.

- nebo Vámi vybraný vůz Vám mohu prověřit na místě u prodejce jen a pouze v případě, že mám okolo cestu, nicméně je toto zpoplatněno částkou 5.000,- Kč. (například toto bylo doposud zdarma)


Ceník dopravy:

- cena dopravy je u auta s hmotností prázdného auta do 1.400 kg 12,- Kč / km.

- cena dopravy je u auta s hmotností prázdného auta 1.401 - 2.500 kg 16 Kč / km.

- cena dopravy dvou aut s hmotností v součtu obou do 2.500 kg 25 Kč / km.


Doposud jsem byl ochoten přistoupit na smluvní ceny. Nicméně od teď mohu ceny dopravy upravit jen a pouze směrem nahoru.

Pochopte prosím, že i já jsem jenom člověk s lidskou tváří a má-li někdo pocit, že může chytračit, podotýkám k tomu jenom to, že to bohužel pohnojí všem ostatním včetně seriozních zákazníků.

Takže se omlouvám, ale to co bylo doposud samozřejmostí a zdarma je dnešním dnem zpoplatněno. Uvědomte si prosím, že si to děláte jen a pouze sami!!!


Kde nás najdete?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.